Gay ve Lezbiyen turist gelecek

Gay Sohbet Makalesi Gabile Mobil

Eylül’de Ege’ye lezbiyen ve gay turist gelecek

Eressos Uluslararası Kadın Festivali için Uluslararası Gey ve Lezbiyen Seyahat Derneği’nin (IGLTA) bin lezbiyen, gey, biseksüel ve transseksüel üyesi Eylül ayında Yunanistan’ın Midilli kentine gelecek. IGLTA üyelerinin Ege Denizi üzerinden Çeşme, Pamukkale, Kuşadası, Bodrum ve Marmaris gibi Türkiye’nin turistik yerlerini de gezecekleri belirtildi.

Yunanistan’ın en büyük Ege adalarından biri olan Midilli’de düzenlenecek 14. Uluslararası Eressos Kadın Festivali’nin Uluslararası Gay ve Lezbiyen Seyahat Derneği’nin bin üyesini bir araya getireceği ve çeşitli etkinlikler düzenleneceği açıklandı. festivalde yapılacak. IGLTA üyelerinin Çeşme, Pamukkale, Kuşadası, Bodrum ve Marmaris gibi Türkiye’nin turistik mekanlarını da ziyaret edeceği ve iki günlük turların düzenleneceği belirtildi.

IGLTA CEO’su John Tanzela, “Eressos Uluslararası Kadın Festivali, kadınların tarihini, kültürünü, başarısını ve çeşitliliğini kutluyor. Bu kar amacı gütmeyen benzersiz bir etkinlik. Kazançlı. Festivali desteklemek istedik. Festival üyelerimiz sosyal olarak katılacak. ve yaratıcı etkinlikler. “Canlı müzik, partiler, film gösterimleri, alternatif defile açılışı, sanat galerisi, plaj ve su sporları, atölyeler, turlar içeren festivalin bir bölümünde turistik aktiviteler ve Ege Denizi’nin kasabaları. “Hoşgörünün yoğun olduğu bu tarihi bölgede barış, dostluk ve sevgi mesajlarını da iletecek. Son yıllarda Bodrum’a gelen üyelerimiz tatillerini çok rahat geçirdiler ve özel ilgi görüyorlar.”

4.7 3 Oylar
Makale Derecelendir
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Hadi Sende Konuya Bir Mesaj Bırak :)x
()
x
Gay sohbet Gabile Marcinal Gabile Sohbet Gabile Gabile kim Gabile Mobil Gay istanbul Sex Sohbet Gabile kim Gabile Gabile Sohbet Gabile Mobil