Gay Sohbet Mirc

Gabile Gay SohbetGay Sohbet Makalesi Chat Gabile

Gay Sohbet Mirc Gabile

Gay Sohbet programlarının atası olarak kabul edilen Mirc, IRC sunucularına bağlanan ve iletişim kuran en yaygın kullanılan işlemci programıdır. Muhabbet kuşlarını kullanan çoğu insan mirc sistemini arıyor. Mirc sisteminin üreticisi Khaled Mardam’dır. Jarkko oikarinen tarafından yazılmıştır ve 60 ülkede kullanılmaktadır. Kullanıcılar, gabile marcinal sohbet odalarında veya özel odalarda gruplara ayrılarak iletişim kurabilirler.
Körfez Savaşı’nın çıkmasıyla birlikte kullanıcı sayısı daha da arttı. Dünya insanlarının çoğu, savaşın gelişmeleri hakkında bilgi almak için bir odada toplandı ve bilgi alışverişinde bulundu. Metin tabanlı bir ortamdır. Odalarda sabahtan akşama kadar aklınıza gelen her konuda farklı kişilerle etkileşim kurabilirsiniz. Ayrıca, mirc komut dosyaları adı verilen eklentilerde de bulunur. Kişiler, toplantı odalarından diğer kişilere fikirlerini özgürce iletebilmektedir. Elde edilen her türlü bilgiden yeni fikirler ortaya çıkabilir. Her bilgi alışverişi yeni fikirlerin doğmasına ve yeni dostlukların oluşmasına yol açar. Hayatı birçok yönden fark etme yeteneği gelişiyor. Bu tür sitelerin Gabile mobil sohbet ortamlarında arkadaş edinmek için kullanılmasıyla birlikte üye sayısı artmış ve süreklilik kazanmıştır.

5 2 Oylar
Makale Derecelendir
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
En eski
En yeni En Çok Oy Verilen
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
1
0
Hadi Sende Konuya Bir Mesaj Bırak :)x
()
x
Gay sohbet Gabile Marcinal Gabile Sohbet Gabile Gabile kim Gabile Mobil Gay istanbul Sex Sohbet Gabile kim Gabile Gabile Sohbet Gabile Mobil